Leírás és Paraméterek
| Termék típusa | befogó állvány |
| Penge anyaga | acél |
| Felület | bevonatos |
| Szín | szürke |
| Önsúly | 3700 g |
| Munkahossz | 155-390 cm |
| Szállítási hossz | 160 cm |
| Maximális teherbírás | 150 kg |
Hasonló termékek
37.880 Ft
(29.827 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
37.820 Ft
(29.780 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
35.160 Ft
(27.685 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
45.025 Ft
(35.453 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
30.805 Ft
(24.256 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat