Leírás és Paraméterek
Gyárilag előkevert, cementbázisú, ásványi, kész száraz ragasztóhabarcs kézi és gépi felhasználásra. Hidrofób, rugalmas, páraáteresztő cementkötésű ragasztótapasz. Nagyon jó tapadás, könnyen feldolgozható.
Keverés:
- A porragasztót tiszta vízbe szórjuk és lassú járású keverővel kb. 5 percen át keverjük, hagyjuk pihenni, aztán még egyszer keverjük át! Feldolgozási idő kb. 1,5 óra. A készre kevert habarcsot nem szabad víz ismételt hozzáadásával újrakeverni! Más anyag nem adható hozzá (pl. fagyásgátló, kötésgyorsító).
Ragasztás:
- A ragasztó felhordása minden esetben pont-perem módszerrel vagy teljes felületű ragasztással történjen. A ragasztási felület legalább 40 %-os legyen.
Dűbelezés:
- A hőszigetelő lemezek felragasztása és a ragasztó kikeményedése után (24 óra elteltével; az alapfelülettől és az időjárástól függően) a dűbelezés elvégezhető. A felületerősítő kéreg felhordása előtt a dűbelfejeket ragasztótapasszal áthúzni.
| Csomagolás | 25 kg zsák |
| Csomagolás mennyisége raklapon | 48 |
| Vízpáraáteresztő képesség (µ) | kb. 50 |
| Anyagszükséglet | kb. 4,5 - 5,5 kg/m² ragasztáshoz |
| Vízszükséglet | kb. 5,5 - 6,5 l/zsák |
| Hővezetési tényező | 0,8 W/mK |
| Szemcseméret | max. 0,6 mm |
| Anyagszükséglet | kb. 4,5 - 5,5 kg/m² tapaszoláshoz |
| Kiszerelés | 48 zsák/raklap = 1200 kg |
Csatolt dokumentumok
Hasonló termékek
3.670 Ft
(2.890 Ft + ÁFA)
146,80 Ft/kg
Raktáron
6.635 Ft
(5.224 Ft + ÁFA)
265,40 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
6.690 Ft
(5.268 Ft + ÁFA)
267,60 Ft/kg
Raktáron
165.659 Ft
(130.440 Ft + ÁFA)
16.565,88 Ft/kg
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat