Leírás és Paraméterek
ELŐNYÖK
- Jobb, gyorsabb és pontosabb leolvashatóság a szabadalmaztatott SOLA-FOCUS libellával
- Jobb leolvashatóságot biztosít a félhomályban a Sola-fluoreszkáló libella betét
- Nagyon magas mérési pontosság normál és fordított helyzetben is
- Törhetetlen akrilüveg libellák nagyítóval (+20%) és 30 év libellagarancia
- Nagy szilárdságú alumíniumprofil a profi mesterembereknek
- Ütéscsillapító végdugók
- Alkalmazható vízszintes és függőleges mérésekhez egyaránt
| Termék típusa | Zártszelvény vízmérték |
| Méretek | 400 x 49 x 23 mm |
| Anyaga | alumínium |
| Szín | ezüst |
| Profilsúly | 590 g/m |
| Mérési tűrés standard pozícióban | 0,50 mm/m (0 029°) |
| Mérési tűrés fordított pozícióban | 0,75 mm/m (0 043°) |
| Vízszintes libella | 1 db |
| Függőleges libella | 1 db |
| Mérőfelület | eloxált |
| Végdugó | 1-K |
Csatolt dokumentumok
Hasonló termékek
10.273 Ft
(8.089 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
10.935 Ft
(8.610 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat