Leírás és Paraméterek
ELŐNYÖK
- Jobb, gyorsabb és pontosabb leolvashatóság a szabadalmaztatott SOLA-FOCUS libellával
- Jobb leolvashatóságot biztosít a félhomályban a Sola-fluoreszkáló libella betét
- Nagyon magas mérési pontosság normál és fordított helyzetben is
- Törhetetlen akrilüveg libellák nagyítóval (+20%) és 30 év libellagarancia
- Rendkívül robusztus profil nagy szilárdságú alumíniumötvözetből a hosszabb élettartam érdekében
- Ütéscsillapító végdugók
- Alkalmazható vízszintes és függőleges méréshez
| Termék típusa | Zártszelvény vízmérték |
| Méretek | 2500 x 50 x 24 mm |
| Anyaga | alumínium |
| Szín | arany |
| Profilsúly | 750 g/m |
| Mérési tűrés standard pozícióban | 0,50 mm/m (0 029°) |
| Mérési tűrés fordított pozícióban | 0,75 mm/m (0 043°) |
| Vízszintes libella | 1 db |
| Függőleges libella | 2 db |
| Mérőfelület | eloxált |
| Végdugó | 1-K |
Csatolt dokumentumok
Hasonló termékek
43.415 Ft
29.990 Ft
(23.614 Ft + ÁFA)
31%
Külső raktárról elérhető
42.340 Ft
(33.339 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
45.285 Ft
(35.657 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
41.425 Ft
(32.618 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
45.565 Ft
(35.878 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat