Leírás és Paraméterek
ELŐNYÖK
- Jobb, gyorsabb és pontosabb leolvashatóság a szabadalmaztatott SOLA-FOCUS libellával
- Törhetetlen akrilüveg libellák nagyítóval (+20%) és 30 év libellagarancia
- Jobb leolvashatóságot biztosít a félhomályban a Sola-fluoreszkáló libella betét
- Kiváló mérési pontosság normál és fordított mérési helyzetben is
- Nehéz, extrém masszív öntvény vízmérték, mart mérőfelülettel
- Alkalmazható vízszintes és függőleges méréshez
| Termék típusa | Öntvény vízmérték, párhuzamos kialakítású |
| Anyag | alumínium nyomásos öntés |
| Szín | piros |
| Mérési tűrés standard pozícióban | 0,50 mm/m (0 029°) |
| Mérési tűrés fordított pozícióban | 1,00 mm/m (0 057°) |
| Vízszintes libella | 1 db |
| Függőleges libella | 1 db |
| Hossz | 60 cm |
Hasonló termékek
18.075 Ft
13.990 Ft
(11.016 Ft + ÁFA)
23%
Külső raktárról elérhető
17.545 Ft
(13.815 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
17.175 Ft
(13.524 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat