Leírás és Paraméterek
| Termék típusa | Zártszelvény vízmérték |
| Méretek | 500 x 50 x 24 mm |
| Anyaga | alumínium |
| Felületkezelés | eloxált |
| Szín | arany |
| Profilsúly | 750 g/m |
| Mérési tűrés standard pozícióban | 0,50 mm/m (0 029°) |
| Mérési tűrés fordított pozícióban | 0,75 mm/m (0 043°) |
| Vízszintes libella | 1 db |
| Függőleges libella | 1 db |
| Mágnes típusa, mennyisége | Neodym, db |
| Végdugó | 1-K |
Csatolt dokumentumok
Hasonló termékek
19.825 Ft
15.490 Ft
(12.197 Ft + ÁFA)
22%
Raktáron
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat