Leírás és Paraméterek
ELŐNYÖK:
- Jobb, gyorsabb és pontosabb leolvashatóság a szabadalmaztatott SOLA-FOCUS libellával
- Jobb leolvashatóságot biztosít a félhomályban a Sola-fluoreszkáló libella betét
- Nagyon magas mérési pontosság normál és fordított helyzetben is
- Oldalról beépített mágnesek a folytonos mérőfelület és a mágnesek maximális védelme érdekében
- Erős Neodym mágnes a magas tapadás érdekében
- Ütéscsillapító végdugók
- Alkalmazható vízszintes és függőleges méréshez
| Termék típusa | Zártszelvény vízmérték |
| Méretek | 1800 x 50 x 24 mm |
| Anyaga | alumínium |
| Felületkezelés | eloxált |
| Szín | arany |
| Profilsúly | 750 g/m |
| Mérési tűrés standard pozícióban | 0,50 mm/m (0 029°) |
| Mérési tűrés fordított pozícióban | 0,75 mm/m (0 043°) |
| Vízszintes libella | 1 db |
| Függőleges libella | 1 db |
| Mágnes típusa, mennyisége | Neodym, 8 db |
| Végdugó | 1-K |
Hasonló termékek
41.425 Ft
(32.618 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
43.415 Ft
29.990 Ft
(23.614 Ft + ÁFA)
31%
Külső raktárról elérhető
45.285 Ft
(35.657 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
45.565 Ft
(35.878 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
38.955 Ft
24.980 Ft
(19.669 Ft + ÁFA)
36%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat