Leírás és Paraméterek
A zuhanyfolyóka magasan ellenálló műanyagból készült, amely ellenáll a fagynak és a kémiai hatásoknak. 62 mm-től szerelhető, az állítható lábaknak köszönhetően gyorsan és egyszerűen szerelhető, beépíthető. Kombinált bűzzárral, ami a víz kiszáradása estén megakadályozza a csatornából visszaáramló bűzt. A szifon mechanikusan tisztítható.
Anyag összetétele zsírkővel dúsított polipropilén, amely ellenáll a mechanikai, kémiai és hőkárosodásnak.
A csomag tartalma:
- Folyóka
- Rögzítő szett: csavar Ø4-4db, 2x38 , tipli Ø8-4db
- Öntapadó vízszigetelő szalag
- Simple 10 matt rozsdamentes perforált rács védőfóliával
- Rögzítő szett az állítható lábak rögzítésére: csavar 4,2 x 9,5-4db
- Kombinált SMART bűzzár
- Állítható magasságú tartólábak 2 db
| Vízoszloppal kombinált bűzzár | 29 mm |
| Áramlási sebesség a rácson keresztül | 28 L/perc |
| A bűzzár nyomás ellenállása | 640 Pa |
| Szennyvízcső átmérője | 40 mm |
| Minimális aljzatbeton vastagság | 62 mm |
| Teljes szerkezeti magasság | 75 -110 mm |
| Terhelhetőség | 300 kg |
| Szabvány | EN 1253 |
Csatolt dokumentumok
Hasonló termékek
28.855 Ft
(22.720 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
29.775 Ft
(23.445 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
9.375 Ft
(7.382 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
8.965 Ft
(7.059 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat