Leírás és Paraméterek
AL-KO Snowline 700 E
Kifinomult motor- és maró technika, mely megkönnyíti a hó eltakarítását az udvaron, ház körül, valamint parkolóban. Gazdaságos fogyasztás a 7,8 kW-os és 375 ccm-es erőteljes motornak köszönhetően, amely OHV technológiával rendelkezik. 6 előre és 2 hátrameneti fokozat. Indításra berántással illetve 230 V-os elektromos indítóval van lehetőség. 70 cm-es tisztítási szélesség, max 54,5 cm-es marásmagasság, így a havat akár 15 m-re is képes kidobni a forgó kidobó csúszdán keresztül. A kerékhajtás ettől függetlenül működik, így a hómaró folyamatosan mozog és takarítja a havat. Praktikus használat sötét téli napokon is a beépített fényszórónak köszönhetően.
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 7.8 kW |
| Motor fajta | 4 ütemű |
| Hengerűrtartalom | 375 ccm |
| Motorhengerek száma | 1 |
| Elektromos indítás | igen |
| Automata szívatóval felszerelt | igen |
| Termékvonal | Premium |
| Marásmagasság | 54 cm |
| Munkafokozat száma | 2 ST |
| Meghajtó típusa | benzines |
| Kerékátmérő | 15" |
| Területszélesség | 70 cm |
| Fűthető fogantyúk | igen |
| Zajszint garantált | 105 dB |
| Hangnyomás mért | 86 dB |
Hasonló termékek
950.700 Ft
(748.583 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
399.900 Ft
387.905 Ft
(305.437 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
974.900 Ft
(767.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
299.900 Ft
290.905 Ft
(229.059 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
249.900 Ft
242.405 Ft
(190.870 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
219.900 Ft
213.305 Ft
(167.957 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
179.900 Ft
174.505 Ft
(137.406 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
129.990 Ft
126.090 Ft
(99.283 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
99.990 Ft
96.990 Ft
(76.370 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
89.990 Ft
87.290 Ft
(68.732 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat