Leírás és Paraméterek
AL-KO LB 4060
Környezetbarát munkavégzés az AL-KO LLB 4060 segítségével. Akár 250 km/h-ás légsebességre is képes. Mindössze 1,7 kg súlyának köszönhetően fáradtságmentes és felhasználóbarát az udvar rendbetétele. A két különböző csőrátétnek köszönhetően sokféle helyen használható. A fordulatszabályozóval kényelmesen beállítható a légáramlás. Helytakarékos tárolás, mert a csőrátét könnyen levehető. Kompatibilis az AL-KO Energy Flex termékcsalád akkumulátoraival. Akku és töltő nem tartozék!
| Akkumulátor feszültség | 36V |
| Típus | Akkumulátoros |
| Márka | AL-KO |
| Kompatibilis akkuk | 113280, 113524 |
| Lombszívás | nem |
| Fújási levegősebesség | 250 km/h |
| Fújási légtérfogat | 330 m3/h |
| Max.működési idő 4.0Ah | 30 perc |
| Akkus család | AL-KO 36V |
| Zajszint garantált | 96 dB |
| Meghajtó típusa | akkus |
Hasonló termékek
39.920 Ft
33.590 Ft
(26.449 Ft + ÁFA)
16%
Raktáron
45.025 Ft
(35.453 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
62.560 Ft
(49.260 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
73.460 Ft
(57.843 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
74.400 Ft
62.990 Ft
(49.598 Ft + ÁFA)
15%
Raktáron
95.710 Ft
(75.362 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat