Leírás és Paraméterek
AL-KO JET 1300 INOX
Az AL-KO JET 1300 INOX kerti szivattyú segítségével nagyon rövid időn belül szívhatjuk fel a vizet ciszternákból, kutakból vagy más egyéb vízforrásokból. A szivattyú könnyen csatlakoztatható kerti tömlőkhöz, így öntözőfejekkel vagy kézi locsolópisztollyal öntözhetjük kertünket. Gondozásmentes aszinkron motor, állandó kenésű golyóscsapágyak. Nagyon szilárd és nyomásnak ellenálló hidraulika a nagy falvastagságnak köszönhetően. Inox erősítésű szivattyúház. A szivattyú 1 colos szívó-nyomó vezeték csatlakozóval rendelkezik. 1300 W névleges teljesítmény, 5000 l/h maximális áramlási sebesség. A szivattyú nem rendelkezik ivóvíz szállításra alkalmas minősítéssel, csak egyéb víz és 35 °C alatti folyadék szállítására alkalmas. Nem használható agresszív vegyszerekkel szennyezett vagy sós vízhez, illetve homokot tartalmazó vízhez sem.
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 1300 W |
| Max.emelési magasság | 50 m |
| Max. szállítási mennyiség | 5000 l/h |
| Max.szívómagasság | 8 m |
| Szivattyú meghajtó | 1 fokozatú |
| Zajszint garantált | 85 dB |
| Szűrő | nincs |
| Szárazonfutás elleni védelem | nem |
| Max.nyomás | 5 bar |
| Termékvonal | Easy |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat