Csomagajánlatok
AL-KO házi vízmű
Összesen:
82.970 Ft
(65.331 Ft + ÁFA)
helyett
78.890 Ft
(62.118 Ft + ÁFA)
Kedvezmény:
5%
Leírás és Paraméterek
AL-KO HW 3000 Inox
Az AL-KO HW 3000 Inox házi vízmű erős szívóhatást és hatékony vízfolyást biztosít. Hosszú élettartamú és karbantartásmentes, túlmelegedés ellen védett 650 W-os masszív motorral rendelkezik. Maximum 35 m-es szállítási magasságot és maximum 8 m-es önfelszívási magasságot, illetve akár 3100 liter/óra áramlási sebességet biztosít.
A bekapcsolási nyomás 1,5 bar, a kikapcsolási nyomás 2,8 bar. A 17 literes nyomástartó edény kellő víztartalékot biztosít. 1 colos szabvány csatlakozások jellemzik. Nagy hatásfokon, hatékonyan és energiatakarékosan működik. A házi vízmű nemcsak állandó nyomást biztosít, hanem vízelvételkor automatikusan bekapcsol és halkan végzi a munkáját. Ivóvíz vételére nem alkalmas, csak használati vízhez.
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 650 W |
| Max.emelési magasság | 35 m |
| Max. szállítási mennyiség | 3100 l/h |
| Max.szívómagasság | 8 m |
| Szivattyú meghajtó | 1 fokozatú |
| Nyomóvezeték átmérője | G 1" (33,3 mm) |
| Termékvonal | Easy |
| Nyomás kapcsoló | mechanikus |
| Nyomásjelző | nyomásmérő |
| Nyomástartály térfogata | 17 l |
| Zajszint garantált | 76 dB |
| Szűrő kulcs | nincs |
| Bekapcsolási nyomás | 1.5 bar |
| Kikapcsolási nyomás | 2.8 bar |
| Szűrő | nincs |
| Zajszint mért | 74 dB |
Hasonló termékek
47.990 Ft
46.550 Ft
(36.654 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
54.900 Ft
53.255 Ft
(41.933 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
39.990 Ft
38.790 Ft
(30.543 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
37.990 Ft
36.850 Ft
(29.016 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
34.990 Ft
(27.551 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
34.990 Ft
33.940 Ft
(26.724 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat