Leírás és Paraméterek
AL-KO HW 1300 Inox
Az AL-KO HW 1300 Inox házi vízellátó nagy szállítási teljesítménnyel rendelkezik, ideális választás öntözőrendszerekhez. Állandó kenésű golyóscsapágyak, kerámia tömlő szelence, gondozásmentes motor. A nagy hatékonyságú periférikus járókerék nagy nyomást biztosít kis áramfelvétel mellett. Üvegszál erősítésű szivattyúházzal rendelkezik. Beépített manométer a transzport sérülések elkerülésére.
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 1300 W |
| Max.emelési magasság | 50 m |
| Max. szállítási mennyiség | 5000 l/h |
| Max.szívómagasság | 9 m |
| Szivattyú meghajtó | 1 fokozatú |
| Nyomástartály térfogata | 17 l |
| Kikapcsolási nyomás | 3.8 bar |
| Szűrő kulcs | nincs |
| Bekapcsolási nyomás | 2 bar |
| Zajszint mért | 81 dB |
| Zajszint garantált | 83 dB |
| Nyomás kapcsoló | mechanikus |
| Szűrő | nincs |
Hasonló termékek
89.990 Ft
87.290 Ft
(68.732 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
89.990 Ft
87.290 Ft
(68.732 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
89.990 Ft
87.290 Ft
(68.732 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
79.990 Ft
77.590 Ft
(61.094 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
74.990 Ft
72.740 Ft
(57.276 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
99.990 Ft
96.990 Ft
(76.370 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
99.990 Ft
96.990 Ft
(76.370 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
72.990 Ft
65.990 Ft
(51.961 Ft + ÁFA)
10%
Raktáron
69.990 Ft
67.890 Ft
(53.457 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
64.990 Ft
63.040 Ft
(49.638 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat