Leírás és Paraméterek
AL-KO GTE 450.6 Comfort elektromos szegélynyíró
A kis súly, valamint a fő- és állítható kiegészítő fogantyúk gyerekjátékká teszik a kezelést. Mindössze 2.35 kg-os súlyával, automatikus damilbeállítással és a szomszédos növények védelmét szolgáló növényvédővel az AL-KO GTE 450.6 egy mobil, könnyen használható segítő a kertészkedéshez. Ennek a szegélynyírónak a munkaszélessége 25 cm. Rugalmas használatát a forgatható vágófej és az állítható szögű fogantyú biztosítja. Az erős motor megbízhatóan végzi a munkáját, és a csendes működésnek köszönhetően nem zavarja a szomszédait munka közben.
Jól karbantartott kert egyszerűen, AL-KO.
| Típus | Elektromos - vezetékes |
| Vágóeszköz tulajdonság | Damilos |
| Termék szám | 114200 |
| EAN | 4003718067569 |
| Nettó súly kg | 2.3 KG |
| Teleszkópos kar | igen |
| Damil utánállítás | automatikus |
| Damilátmérő (mm) | 1.5 mm |
| Munkaszélesség cm-ben | 25 cm |
| Motorteljesítmény | 450 W |
Hasonló termékek
19.990 Ft
19.390 Ft
(15.268 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
19.990 Ft
19.390 Ft
(15.268 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
29.990 Ft
29.090 Ft
(22.906 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
39.615 Ft
(31.193 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
40.285 Ft
(31.720 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
47.990 Ft
46.550 Ft
(36.654 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
52.990 Ft
51.400 Ft
(40.472 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat