Leírás és Paraméterek
AL-KO EKS 2400/40
Magas nyomaték és vágásteljesítmény jellemzi. Rendszerfék illetve kézvédő kengyel a balesetmentes munkavégzésért. Hosszú élettartamú lánc, automatikus lánckenéssel, gyorsfeszítő berendezéssel.
| Típus | Elektromos - vezetékes |
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 2400 W |
| Termékvonal | Comfort |
| Láncfék | van |
| Lánckenés | automatikus |
| Hangnyomás mért | 95 dB |
| Meghajtó típusa | elektromos |
| Zajszint mért | 108 dB |
| Zajszint garantált | 110 dB |
| Szerszám nélküli láncfeszítés | igen |
| Lánchossz | 40 cm |
| Max.láncsebesség | 15.5 m/s |
| Fűrészlánc | 3/8" |
Hasonló termékek
53.505 Ft
44.990 Ft
(35.425 Ft + ÁFA)
16%
Raktáron
55.990 Ft
54.310 Ft
(42.764 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
39.990 Ft
38.790 Ft
(30.543 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
64.990 Ft
63.040 Ft
(49.638 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
72.990 Ft
70.800 Ft
(55.748 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat