Leírás és Paraméterek
AL-KO Drain 10000 Inox Comfort szennyvízszivattyú
750 W-os teljesítmény a szennyvíz szivattyúzásához. Könnyen megbirkózik akár 5% lebegő szeméttel és akár 30 mm szemcsemérettel is. A hosszú élettartam garantált króm-nikkelből készült tengelynek és az üvegszállal megerősített polipropilén háznak köszönhetően, így a motor nem igényel külön karbantartást. Automatikus kikapcsolással rendelkezik az úszókapcsolónak köszönhetően. Univerzális könyökcsatlakozás és kombinált csatlakozósapka is a csomag tartalma. Legfeljebb 7 méter mélyre tud lemerülni. A búvárszivattyú nem alkalmas ivóvízre, hanem csak 35 °C alatti üzemi vízre. Nem használható homokot tartalmazó vízben illetve sós vízben.
| Márka | AL-KO |
| Motorteljesítmény | 750 W |
| Max.emelési magasság | 10 m |
| Max. szállítási mennyiség | 10000 l/h |
| Szivattyú meghajtó | 1 fokozatú |
| Nyomóvezeték átmérője | G1 1/4" (41,9 mm) |
| Termékvonal | Comfort |
| Max.merülési mélység méterben | 7 m |
| Szállítási magasság 9m max | 10000 l/h |
| Felület szívás | 35 mm |
| Vezetékhossz | 10 m |
| Max.szemcseméret | 30 mm |
Hasonló termékek
47.990 Ft
46.550 Ft
(36.654 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
54.900 Ft
53.255 Ft
(41.933 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
39.990 Ft
38.790 Ft
(30.543 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
37.990 Ft
36.850 Ft
(29.016 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
34.990 Ft
33.940 Ft
(26.724 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
34.990 Ft
(27.551 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat