Leírás és Paraméterek
AL-KO CS 4030
Oregon láncvezető mely erős vágási teljesítményt és tartósságot biztosít. Automatikus lánckenés, szerszám nélküli láncfeszítés. 30 cm-es vágási hossz, 16.3 m/s láncsebességgel. Halk működésű, káros anyag kibocsátás mentes, alacsony tömegű, könnyen kezelhető. Rendszerfék és gyors láncfék a biztonságos munkavégzéshez. Akkumulátort és töltőt nem tartalmaz.
| Akkumulátor feszültség | 36V |
| Típus | Akkumulátoros |
| Márka | AL-KO |
| Termékvonal | Comfort |
| Zajszint mért | 98 dB |
| Láncfeszítés szerszám nélküli | igen |
| Lánckenés | automatikus |
| Láncfék | van |
| Hangnyomás mért | 87 dB |
| Akkus család | AL-KO 36V |
| Lánchossz | 30 cm |
| Max.működési idő 5.0Ah | 30 perc |
| Kompatibilis akkuk | 113280, 113524 |
| Nettó súly | 4.45 kg |
| Max.láncsebesség | 16.3 m/s |
| Fűrészlánc | 3/8" |
| Zajszint garantált | 101 dB |
| Meghajtó típusa | akkus |
| Max.működési idő 4.0Ah | 20 perc |
Hasonló termékek
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
55.990 Ft
54.310 Ft
(42.764 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
53.505 Ft
44.990 Ft
(35.425 Ft + ÁFA)
16%
Raktáron
64.990 Ft
63.040 Ft
(49.638 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
72.990 Ft
70.800 Ft
(55.748 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
74.990 Ft
72.740 Ft
(57.276 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
39.990 Ft
38.790 Ft
(30.543 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat