Leírás és Paraméterek
AL-KO BKS 4040
Könnyen kezelhető 2 ütemű benzinmotoros láncfűrész 1,5 kW-os teljesítménnyel és 40 cm-es láncvezetővel. Gyors motorindítás az Easy Start rendszernek köszönhetően. Automatikus lánckenés. A rönktámasz biztosítja a biztos tartást a munkavégzés során.
| Típus | Benzines |
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 1.5 kW |
| Motor fajta | 2 ütemű |
| Hengerűrtartalom | 40.1 ccm |
| Fordulatszám | 11000 fordulat/perc |
| Motorhengerek száma | 1 |
| Automata szívatóval felszerelt | igen |
| Termékvonal | Comfort |
| Cserélhető légszűrő | igen |
| Láncfeszítés szerszámmal | igen |
| Zajszint garantált | 113 dB |
| Lánckenés | automatikus |
| Lánchossz | 40 cm |
| Max.láncsebesség | 21 m/s |
| Zajszint mért | 110 dB |
| Meghajtó típusa | benzines |
| Láncfék | van |
| Hangnyomás mért | 99 dB |
| Láncolaj térfogata | 210 ml |
| Fűrészlánc | 3/8" |
Hasonló termékek
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
55.990 Ft
54.310 Ft
(42.764 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
53.505 Ft
44.990 Ft
(35.425 Ft + ÁFA)
16%
Raktáron
72.990 Ft
70.800 Ft
(55.748 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
74.990 Ft
72.740 Ft
(57.276 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
85.990 Ft
83.410 Ft
(65.677 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat