Leírás és Paraméterek
AL-KO BKS 2625T
Könnyen kezelhető, optimális súlyelosztású 2 ütemű benzinmotoros láncfűrész 0.9 kW-os teljesítménnyel és 30 cm-es láncvezetővel. Dupla biztonság a rendszerféknek illetve a kézvédő kengyelnek köszönhetően. Felakasztható karikával, emelőkarommal, beállítható lánckenéssel rendelkezik.
| Típus | Benzines |
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 0.9 kW |
| Motor fajta | 2 ütemű |
| Hengerűrtartalom | 25.4 ccm |
| Fordulatszám | 11000 óra/perc |
| Motorhengerek száma | 1 |
| Automata szívatóval felszerelt | igen |
| Termékvonal | Premium |
| Fűrészlánc | 1/4" |
| Szerszám nélküli láncfeszítés | nem |
| Max.láncsebesség | 21 m/s |
| Lánckenés | automatikus |
| Hangnyomás mért | 87 dB |
| Lánchossz | 25 cm |
| Láncolaj térfogata | 140 ml |
| Cserélhető légszűrő | igen |
| Láncfék | van |
| Zajszint garantált | 110 dB |
| Meghajtó típusa | benzines |
| Zajszint mért | 106 dB |
Hasonló termékek
74.990 Ft
72.740 Ft
(57.276 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
72.990 Ft
70.800 Ft
(55.748 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
94.790 Ft
(74.638 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
68.720 Ft
(54.110 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
64.990 Ft
63.040 Ft
(49.638 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
55.990 Ft
54.310 Ft
(42.764 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
53.505 Ft
44.990 Ft
(35.425 Ft + ÁFA)
16%
Raktáron
49.990 Ft
48.490 Ft
(38.181 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat