Leírás és Paraméterek
AL-KO BC 400 B
Könnyen indítható 2 ütemű motor, indítózsinórral, dupla csapágyazású forgattyústengellyel és erős szöghajtóművel rendelkezik. A tanksapka fémből készült, így hosszú élettartamot biztosít. Fast&Easy damilfej: a vágódamil a kasza damilfejének kinyitása nélkül befűzhető és feltekerhető. Cserélhető vágófejek: damilfej, mellyel 41 cm-es vágási szélességet érhetünk el, illetve egy fémkés ami 25 cm-es vágásszélességet biztosít. Egy hordozóheveder biztosítja a könnyű és praktikus munkavégzést. Koppintós automatika a damil optimális hosszúságának beállításához. Kényelmes markolat és hordozó elemek.
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 1.25 kW |
| Vágási szélesség damil | 41 cm |
| Motor fajta | 2 ütemű |
| Hengerűrtartalom | 39.8 ccm |
| Motorhengerek száma | 1 |
| Easy Start System | nem |
| Elektromos indítás | nem |
| Automata szivatóval felszerelt | nem |
| Termékvonal | Comfort |
| Szárátmérő | 26 mm |
| Hangnyomás mért | 98 dB |
| Osztott szár | nem |
| Zajszint garantált | 114 dB |
| Damil utánállítás | koppintós |
| Zajszint mért | 112 dB |
| Vágási szélesség kés | 25 cm |
Hasonló termékek
66.990 Ft
64.980 Ft
(51.165 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
72.215 Ft
(56.862 Ft + ÁFA)
Raktáron
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
77.455 Ft
62.590 Ft
(49.283 Ft + ÁFA)
19%
Raktáron
54.990 Ft
53.340 Ft
(42.000 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
52.990 Ft
51.400 Ft
(40.472 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
82.990 Ft
77.990 Ft
(61.409 Ft + ÁFA)
6%
Raktáron
87.680 Ft
(69.039 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
47.990 Ft
46.550 Ft
(36.654 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat