Leírás és Paraméterek
AL-KO BC 223 L-S II Classic
Könnyen indítható, 0,7 kW teljesítményű 2 ütemű motor indítózsinórral. Biztonságos, könnyű használat az ütközővel rendelkező íves fogantyúnak köszönhetően. Hosszú élettartam a dupla csapágyas tengely révén. Koppintós automatika a damil optimális hosszúságának beállításához. 41 cm-es vágásszélesség érhető el a damilfejjel. Kényelmes markolat és hordozó elemek.
| Vágóeszköz tulajdonság | Cserélhető |
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 0.7 kW |
| Vágási szélesség damil | 41 cm |
| Hengerűrtartalom | 22.5 ccm |
| Motorhengerek száma | 1 |
| Elektromos indítás | nem |
| Easy Start System | nem |
| Automata szivatóval felszerelt | nem |
| Szárátmérő | 26 mm |
| Osztott szár | igen |
| Meghajtó típusa | benzines |
| Szivató | igen |
| Üzemanyag térfogat | 0.55 l |
| Damil utánállítás | koppintós |
| Zajszint garantált | 112 dB |
Hasonló termékek
47.990 Ft
46.550 Ft
(36.654 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
54.990 Ft
53.340 Ft
(42.000 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
40.285 Ft
(31.720 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
39.615 Ft
(31.193 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
66.990 Ft
64.980 Ft
(51.165 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
69.990 Ft
67.890 Ft
(53.457 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
72.215 Ft
(56.862 Ft + ÁFA)
Raktáron
29.990 Ft
29.090 Ft
(22.906 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat