Leírás és Paraméterek
AL-KO BC 1200 E
A nagy teljesítményű 1200 W-os villanymotor 35 cm-es vágásszélességgel párosul, így nagyobb területeken is könnyű és gyors munkavégzést biztosít. Az elektromos fűkasza csendesen és kipufogógázok nélkül teszi a dolgát. Szétszedhető szárral rendelkezik, ami megkönnyíti a kasza tárolását és szállítását. Egy hordozóheveder biztosítja a könnyű és praktikus munkavégzést. Cserélhető vágófejek: damilfej, mellyel 35 cm-es vágási szélességet érhetünk el, illetve egy fémkés ami 23 cm-es vágásszélességet biztosít. Koppintós automatika a damil optimális hosszúságának beállításához. Kényelmes markolat, kiemelkedő gépegyensúly, modern dizájn jellemzi.
| Vágóeszköz tulajdonság | Késes |
| Márka | AL-KO |
| Vágási szélesség damil | 35 cm |
| Motor kivitel | szénkefés |
| Termékvonal | Premium |
| Zajszint mért | 94 |
| Hangnyomás mért | 80 dB |
| Meghajtó típusa | elektromos |
| Damil utánállítás | koppintós |
| Zajszint garantált | 96 dB |
| Vágási szélesség kés | 23 cm |
| Szárátmérő | 25 mm |
| Osztott szár | igen |
Hasonló termékek
52.990 Ft
51.400 Ft
(40.472 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
47.990 Ft
46.550 Ft
(36.654 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
59.990 Ft
58.190 Ft
(45.819 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
40.285 Ft
(31.720 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
66.990 Ft
64.980 Ft
(51.165 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
39.615 Ft
(31.193 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
69.990 Ft
67.890 Ft
(53.457 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
72.215 Ft
(56.862 Ft + ÁFA)
Raktáron
29.990 Ft
29.090 Ft
(22.906 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat