Leírás és Paraméterek
AL-KO 524 SP-B PREMIUM benzines fűnyíró
A 4INONE funkcióval a fűnyírás, fűgyűjtés, mulcsozás és oldal kidobás mind egyszerre elérhető. Fűnyírónkat Németországban fejlesztették, gyártása Ausztriában történik. Innovatív alkatrészeknek és teljes körű felszereltségnek köszönhetően a benzinmotoros fűnyíró Premium 524 SP-B hosszú távú partner lesz a kertjében.
A gondosan válogatott alkatrészeknek és anyagoknak köszönhetően a benzines fűnyíró élettartama megnövekszik. A „Premium” sorozatú fűnyírókkal, a fűnyírás igazi élménnyé válik. A 51 cm vágószélességgel és az 1-sebességes kerék meghajtással benzinmotoros fűnyíró Premium 524 SP-B még nagy kertekben (akár 1800 m²) is gyors előrehaladást biztosít. A vágásmagasság központilag állítható, akár 7 fokozatban, 30 mm-től 80 mm-ig. A 2,3 kW teljesítményű Briggs & Stratton motor magas teljesítmény tartalékkal segíti a kertészkedés hatékonyságát.
Az XXL kerekek golyóscsapágyakkal biztosítják a könnyű tolást és a jó tapadást.
A fűnyírás az extra magas acéllemez házon keresztül, MaxAirflow technológiával jut el a hátsó 70 literes fűgyűjtő kosárba, amely töltöttségi állapotot jelzővel van ellátva, így ritkábban kell üríteni. Az ergonomikusan formázott tolókar és az egyszerűen rögzíthető fűgyűjtő kosár növeli a munkavégzés kényelmét. A kényelmes szállítást a robusztus elülső fogantyú biztosítja.
| Típus | Benzines |
| Önjáró/tolós | Önjáró |
| Vágóeszköz tulajdonság | Késes |
| Márka | AL-KO |
| Teljesítmény | 2.3 kW |
| Vágásszélesség | 51 cm |
| Motor típus | B&S 625EXi |
| Vágómélység min/max | 30 - 80 mm |
| Hengerűrtartalom | 150 ccm |
| Motorhengerek száma | 1 |
| Elektromos indítás | nem |
| Automata szivatóval felszerelt | igen |
| Állítható magasságú szár | igen |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Üzemanyag térfogat | 0.8 l |
| Meghajtó típusa | benzines |
| Funkciók | 4in1 |
| Fűgyűjtő anyaga | műanyag |
| Fűgyűjtő térfogat | 70 l |
| Oldalkidobás | nem |
| Kerékmeghajtás | 1 sebességes kerékmeghajtás |
| Sebesség előremenetben | 3.5 km/h |
| Hátsó kerékátmérő | 280 mm |
| Vágómagasság beállítás | központi, 7 fokozatban |
| Golyóscsapágyas kerekek | igen |
| Mulcsozás | igen |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | van |
| Zajszint garantált | 98 dB |
| Fűgyűjtő ház anyaga | acél |
| Első kerékátmérő | 200 mm |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat