Leírás és Paraméterek
AL-KO 43.6 Li Comfort akkus fűnyíró - akku és töltő nélkül
Az AL-KO belépőszintű modellje alacsony tömegével és az ebből fakadó könnyű kezelhetőségével fogja meg az embert, így a fűnyírás kevésbé fárasztó még hosszabb használat során is. Az innovatív alkatrészeknek köszönhetően az AL-KO 43.6 Li megbízható társ a kertápolásban.
Kivehető, könnyű, kompatibilis
A műanyag háznak köszönhető kis súly, a kiváló manőverezhetőség és a 43 cm-es vágásszélesség miatt a 43.6 Li akkumulátoros fűnyíró ideális kisebb kertek karbantartásához. A 2×18 V = 36 voltos lítiumion-akkurendszer hatékony munkát biztosít akár 650 m²-es gyepfelületig.
Egyetlen karral kényelmesen beállítható a vágási magasság 5 fokozatban, 25 mm-től 75 mm-ig. A műanyag fűgyűjtő tartály töltöttségjelzővel rendelkezik, és 50 liter befogadóképességű.
A könnyű szállítást praktikus hordozófogantyú segíti, a kényelmes kormánykapcsoló pedig nagyobb komfortot nyújt a használat során.
Akkumulátor és töltő nem tartozék.
Az AL-KO 18/36 V Dual Power lítium-ion akkumulátorral különböző futási és töltési időkkel rendelkezhet, mivel hat különböző Ah méret közül választhat. A következő akkumulátorok közül választhat: 2.0 - 2.5 - 4.0 - 5.0 - 8.0 és 10 Ah.
| Akkumulátor feszültség | AL-KO18V/36V |
| Típus | Akkumulátoros |
| Önjáró/tolós | Tolós |
| Vágóeszköz tulajdonság | Késes |
| Vágásszélesség | 43 cm |
| Vágómélység min/max | 25 - 75 mm |
| Motor kivitel | szénkefe nélküli |
| Termékvonal | Comfort |
| Állítható magasságú szár | igen |
| Kar magasságának beállítása | egyszerű magasságbeállítás |
| Tolókar | fogantyú típusa:Standard fogantyú borítás |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Fűgyűjtő anyaga | szövet |
| Vágómagasság beállítás | központi, 7 fokozatban |
| Oldalkidobás | nem |
| Fűgyűjtő ház anyaga | műanyag |
| Hátsó kerékátmérő | 230 mm |
| Első kerékátmérő | 150 mm |
| Fűgyűjtő térfogat | 50 l |
| Golyóscsapágyas kerekek | igen |
| Mulcsozás | nem |
| Meghajtó típusa | akkus |
| Zajszint garantált | 92 dB |
| Kerékmeghajtás | nincs |
| Fűgyűjtő | Igen |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | van |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat