Leírás és Paraméterek
AL-KO 42.2 LI Comfort
Biztonságos indítás a foglalatkulcsnak köszönhetően. Tartós akkumulátor, integrált LED-kijelző. Az akkumulátor 90 perc alatt töltődik. Kényelmes, 7 fokozatú, központi vágási magasság beállítás, amelyben a vágási magasság 25 és 75 mm között állítható. 65 l-es fűgyűjtő, ergonomikus tolókar és a golyóscsapágyas kerekek. Az akkumulátor az AL-KO 36 V termékcsalád minden eszközéhez alkalmas
Tartozékok: 1 akkumulátor 36 V (4,0 Ah), töltő, 65 l-es fűgyűjtő
| Akkumulátor feszültség | 36V |
| Típus | Akkumulátoros |
| Önjáró/tolós | Tolós |
| Vágóeszköz tulajdonság | Késes |
| Márka | AL-KO |
| Vágásszélesség | 42 cm |
| Vágómélység min/max | 30 - 75 mm |
| Motor kivitel | szénkefe nélküli |
| Termékvonal | Comfort |
| Állítható magasságú szár | igen |
| Kar magasságának beállítása | egyszerű magasságbeállítás |
| Tolókar | fogantyú típusa:Standard fogantyú borítás |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Töltési idő 4.0Ah | 90 perc |
| Meghajtó típusa | akkus |
| Hangnyomás | 79 dB |
| Mulcsozás | nem |
| Funkciók | 2in1 |
| Sebesség előremenetben | 2.5 kmh |
| Fűgyűjtő térfogat | 65 l |
| Oldalkidobás | nem |
| Golyóscsapágyas kerekek | igen |
| Hátsó kerékátmérő | 205 mm |
| Fűnyíróház változat | Classic |
| Fűnyíró indítás kikapcsolható | nem |
| Kések száma | 1 ST |
| Akkus család | AL-KO 36V |
| Zajszint garantált | 92 dB |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | van |
| Vágómagasság beállítás | központi, 7 fokozatban |
| Max.működési idő 4.0Ah percben | 35 perc |
| Fűgyűjtő anyaga | műanyag |
| Max.működési idő 5.0Ah | 45 perc |
| Töltési idő 5.0Ah | 120 perc |
| Kerékmeghajtás | nincs |
| Első kerékátmérő | 180 mm |
| Fűgyűjtő ház anyaga | acél |
Hasonló termékek
219.900 Ft
213.305 Ft
(167.957 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
199.990 Ft
193.990 Ft
(152.748 Ft + ÁFA)
3%
Raktáron
199.990 Ft
193.990 Ft
(152.748 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
199.990 Ft
185.250 Ft
(145.866 Ft + ÁFA)
7%
Raktáron
229.900 Ft
223.005 Ft
(175.594 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
189.990 Ft
184.290 Ft
(145.110 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
239.900 Ft
232.705 Ft
(183.232 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
180.100 Ft
(141.811 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
179.990 Ft
174.590 Ft
(137.472 Ft + ÁFA)
3%
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat