Leírás és Paraméterek
AL-KO 38.6 Li COMBI CARE akkus talajlazító - akku és töltő nélkül
AL-KO 38.6 Li Combi Care akkus talajlazító, 38 cm munkaszélességgel, állítható magasságú tolókarral és 55 l-es fűgyűjtővel rendelkezik.
A 38.6 Li Combi Care talajlazító rendkívül könnyű és kezes eszköz, ennek köszönhetően megkímélheti magát attól, hogy akkumulátort cseréljen vagy üzemanyaggal töltse fel. A 38 cm-es munkaszélességgel a kompakt kialakítás kényelmes munkavégzést és az 1 tengelyes kialakításnak köszönhetően könnyű manőverezést biztosít a kanyarokban és az akadályok körül. A talajlazító henger mélysége központilag és fokozatmentesen állítható (+6 - -14 mm). A talajlazító henger 14 robusztus acél pengével van felszerelve, amelyek eltávolítják a mohát, a gazt és az elhalt gyepet, . A szabadon álló hátsó kerekek megakadályozzák a fű leülepedését, így jobb tapadást biztosítanak.
Az AL-KO 18/36 V-os lítium-ion akkumulátorrendszerrel különböző üzem- és töltési időkhöz férhet hozzá, mivel hat különböző Ah-s méret közül választhat. Választhat 2,0/ 2,5 / 4 / 5 / 8 és 10 Ah-s akkumulátorok közül.
Tartozékok: egy 55 l-es szövetgyűjtő táska.
| Akkumulátor feszültség | AL-KO18V/36V |
| Típus | Akkumulátoros |
| Önjáró/tolós | Tolós |
| Vágóeszköz tulajdonság | Késes |
| Márka | AL-KO |
| Állítható magasságú szár | igen |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Munkaszél. gyepszellőztetés | 38 cm |
| Fűgyűjtő ház anyaga | műanyag |
| Fűgyűjtő térfogat | 55 l |
| Meghajtó típusa | akkumulátor |
| Talajlazító henger szám | 48 |
| Levegőztetés lehetséges | igen |
| Golyóscsapágyas kerekek | nem |
| Fűgyűjtő anyaga | szövet |
| Zajszint garantált | 99 dB |
| Acélkések száma függőlegesen | 14 |
| Munkaszél. talajlazítás | 38 cm |
| Alkalmas fűfelület | 800 m2 |
| Vágómagasság beállítás | Központi, 5 fokozatban |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | nincs |
| Első kerékátmérő | 200 mm |
| Hátsó kerékátmérő | 95 mm |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat