Leírás és Paraméterek
AL-KO 34.6 Li Comfort akkus fűnyíró - 2 x 2.5 Ah akksival, töltővel
Az AL-KO 2026-os termékpaletta belépő szintű 2INONE funkciós akkumulátoros modellje, 34 cm-es vágásszélességgel.
Kivehető, könnyű, kompatibilis
Az ütésálló műanyag háznak köszönhetően kis súlyának, az ebből adódó nagyfokú manőverezhetőségnek és a 34 cm-es vágási szélességnek köszönhetően a 34.6 Li akkus fűnyíró ideális kisebb kertek gondozásához. A 2 db 18/36V-os lítium-ion akkumulátorrendszer hatékony munkát biztosít akár 400 m²-es gyepfelületeken is. Egyetlen fogantyúval kényelmesen beállíthatja a vágási magasságot 5 lépésben 25 mm-től 75 mm-ig. A töltöttségi szintjelzővel ellátott műanyag gyűjtőtartály akár 35 literes űrtartalmú. A könnyű szállítást a praktikus hordozófogantyú biztosítja, a kellemes tolókaron található kapcsoló pedig nagyobb vezetési kényelmet biztosít.
Az új AL-KO "18 V Power" és "18/36 V egy akkumulátor - 2 feszültség" akkumulátorcsaláddal számos kerti szerszámunknak köszönhetően minden alkalmazáshoz tökéletesen fel van szerelve.
2 db akkumulátor (18V/36V/2.5Ah) és a duplatöltő a csomag része, így töltés után, azonnal használható is.
Az AL-KO 18/36 V-os lítium-ion akkumulátorrendszerrel különböző üzem- és töltési időkhöz férhet hozzá, mivel hat különböző Ah-s méret közül választhat. Választhat 2,0/ 2,5 / 4 / 5 / 8 és 10 Ah-s akkumulátorok közül.
| Akkumulátor feszültség | AL-KO18V/36V |
| Típus | Akkumulátoros |
| Önjáró/tolós | Tolós |
| Vágóeszköz tulajdonság | Késes |
| Vágásszélesség | 34 cm |
| Vágómélység min/max | 25 - 75 mm |
| Motor kivitel | szénkefe nélküli |
| Termékvonal | Comfort |
| Állítható magasságú szár | igen |
| Kar magasságának beállítása | egyszerű magasságbeállítás |
| Tolókar | fogantyú típusa:Standard fogantyú borítás |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Fűgyűjtő anyaga | szövet |
| Vágómagasság beállítás | központi, 7 fokozatban |
| Max.működési idő 2.5 Ah | 25 perc |
| Oldalkidobás | nem |
| Fűgyűjtő ház anyaga | műanyag |
| Hátsó kerékátmérő | 180 mm |
| Első kerékátmérő | 140 mm |
| Fűgyűjtő térfogat | 35 l |
| Golyóscsapágyas kerekek | igen |
| Meghajtó típusa | akkus |
| Zajszint garantált | 92 dB |
| Kerékmeghajtás | nincs |
| Fűgyűjtő | Igen |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | van |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat