Leírás és Paraméterek
AL-KO 34.6 Li akkus fűnyíró - akku és töltő nélkül
Az AL-KO belépő szintű modellje lenyűgöz a kis súlyával, amely megakadályozza a gyors fáradtságot a fűnyírás során. Az olyan innovatív komponenseknek köszönhetően, mint a lítium-ion akkumulátor töltöttségi szint kijelzővel, az AL-KO 34.6 Li megbízható társ a kertjében.
Kivehető, könnyű, kompatibilis
A műanyag háznak köszönhetően alacsony súlyával és a magas manőverezhetőséggel, valamint a 34 cm-es vágási szélességgel a 34.6 Li akkumulátoros fűnyíró ideális kisebb kertek karbantartására. A 2x 18V = 36 voltos lítium-ion akkumulátoros rendszer hatékony munkavégzést biztosít akár 400 m²-es fűterületeken. Egyetlen kar segítségével kényelmesen állítható a vágási magasság 5 fokozatban 25 mm-től 75 mm-ig. A műanyag gyűjtőkosár töltöttségi szint kijelzővel rendelkezik és 35 L kapacitást biztosít. A praktikus hordozófogantyú könnyű szállítást biztosít, a kényelmes kormánykapcsoló pedig nagyobb vezetési komfortot nyújt.
Az új AL-KO 18/36 V Dual Power akkumulátorcsaláddal minden alkalmazáshoz tökéletesen fel van készülve, köszönhetően a számos kertészeti eszköznek.
Akkumulátor és töltő nem tartozék.
Az AL-KO 18/36 V Dual Power lítium-ion akkumulátorral különböző futási és töltési időkkel rendelkezhet, mivel hat különböző Ah méret közül választhat. A következő akkumulátorok közül választhat: 2.0 - 2.5 - 4.0 - 5.0 - 8.0 és 10 Ah.
| Akkumulátor feszültség | 36V |
| Típus | Akkumulátoros |
| Önjáró/tolós | Tolós |
| Vágóeszköz tulajdonság | Késes |
| Vágásszélesség | 42 cm |
| Vágómélység min/max | 25 - 75 mm |
| Motor kivitel | szénkefe nélküli |
| Termékvonal | Easy |
| Állítható magasságú szár | igen |
| Kar magasságának beállítása | egyszerű magasságbeállítás |
| Tolókar | fogantyú típusa:Standard fogantyú borítás |
| Összecsukható tolókar | igen |
| Fűgyűjtő anyaga | szövet |
| Vágómagasság beállítás | központi, 7 fokozatban |
| Max.működési idő 4.0Ah | 35 perc |
| Fűnyíró indítás kikapcsolható | nem |
| Oldalkidobás | nem |
| Fűgyűjtő ház anyaga | műanyag |
| Sebesség előremenetben max | 2.5 kmh |
| Hátsó kerékátmérő | 180 mm |
| Első kerékátmérő | 140 mm |
| Fűgyűjtő térfogat | 35 l |
| Golyóscsapágyas kerekek | igen |
| Mulcsozás | nem |
| Meghajtó típusa | akkus |
| Zajszint garantált | 92 dB |
| Kerékmeghajtás | nincs |
| Fűgyűjtő | Igen |
| Fűgyűjtő telítettség jelző | van |

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat