Leírás és Paraméterek
Ajtózár
Másodzár, melynek segítségével biztonságosabbá teheti otthonát. Rögzítse a kívánt helyre a szerkezetnek megfelelő rögzítőelemekkel.
A gombos felsőzár egyhengeres reteszzár, ami kiegészítő/másod zárként szolgál a főzár mellett
Minden típusú, 32-64 mm-es szárnyvastagságú ajtóhoz készült
3 mellékelt kulcs
| Szín | fehér |
| Anyag | fém |
| A cikk altípusa | ajtózár |
| Zár jellemző | gombos |
| Dorn méret | 60 mm |
| Zárszekrény mélység | 0 mm |
| Szélesség | 122 mm |
| Magasság | 54 mm |
Hasonló termékek
13.015 Ft
(10.248 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
15.630 Ft
(12.307 Ft + ÁFA)
Raktáron
9.585 Ft
(7.547 Ft + ÁFA)
Külső raktárról elérhető
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Üzleteink
Szolgáltatások
Információk
Kapcsolat